Szczera dieta Evy Longorii

Filigranowa Eva Longoria wyznaje w diecie jedną zasadę: żadnego oszukiwania! Aktorka wie, że by osiągnąć cel, jakim jest szczupła i zgrabna sylwetka, potrzeba czasami wielu poświęceń, a każde, nawet drobne oszustwo, szybko wyjdzie na jaw np. w postaci kilku dodatkowych kilogramów.

Eva Longoria stosuje dietę, która jest stworzona specjalnie dla niej, jednak opiera się na wielu zasadach, które z powodzeniem może stosować u siebie każda dbająca o linię kobieta. Przede wszystkim – dużo wody! Woda oczyszcza organizm, poprawia przemianę materii, usuwa toksyny, które mogą powodować odkładanie się tłuszczu w organizmie.

Poza tym odpowiednia ilość wody wypita w ciągu dnia może pobudzać równie skutecznie jak kawa, a jest przecież o wiele zdrowsza. Eva doskonale o tym wie i zawsze ma ze sobą małą butelkę wody.

Ponadto aktorka je wyłącznie ciemne pieczywo, brązowy ryż i dużo warzyw. Unika przy tym produktów z białej mąki, słodyczy, ziemniaków, kawy, herbaty oraz serów.

Jednak pomimo wielu wyrzeczeń dieta Evy Longorii jest prawidłowo zbilansowana i dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych i witamin.

www.srzednicki.pl